top of page

PROJEKTY

BUDOWLANE

BIURO ARCHITEKTONICZNE

Projekty Domów jednorodzinnych Biuro Architektoniczne Kraków

MIESZKALNE
BUDYNKI
PROJEKTY

Projektowanie domów jednorodzinnych i wielorodzinnych jest naszą pasją, wybieramy rozwiązania indywidualne uwzględniające różnorodne potrzeby naszych Inwestorów. Do projektowania budynków mieszkalnych podchodzimy wszechstronnie i kompleksowo - nasze projekty domów jednorodzinnych, spełniają oczekiwania naszych Klientów i pozwalają spełnić marzenia o idealnej  przestrzeni do  życia.

Nasze projekty określamy mianem wspólnego dzieła, gdyż łączy ono wizję, talent, wiedzę i doświadczenie całego zespołu będąc odpowiedzią na potrzeby i cele inwestorskie Na przestrzeni lat zaufały nam już dziesiątki Inwestorów, z którymi zostajemy  w  wieloletnim zawodowym  kontakcie. Skontaktuj się z nami i zamów projekt, jakiego potrzebujesz. Nasz zespół architektów i projektantów branżowych działa na terenie miasta i  okolic Krakowa i na terenie całej Polski. Biuro Architektoniczne Kraków.

DOM

Z CZARNĄ ELEWACJĄ

Czarny dom jednorodzinny to jeden z najnowszych trendów w projektowaniu, który wyróżnia się na tle innych modeli domów. Dodatkowym atutem są 2 garaże. Nasze Biuro Architektoniczne specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych projektów z wykorzystaniem najnowszych trendów. Projekt czarnego domu to nasza pasja, a każdy projekt traktujemy indywidualnie, aby spełnić potrzeby naszych klientów.

Dom jednorodzinny z 2 garażami architekt Biuro Architektoniczne Kraków
Dom jednorodzinny w stylu angielskim rustykalnym projekt Biuro Architektoniczne Kraków

DOM
ANGIELSKI

RUSTYKALNY

Dom English cottage house to sformułowanie, które odnosi się do wiejskiego domu o romantycznym sielskiej estetyce. Przed rewolucją przemysłową takie budownictwo pojawiało się właściwie w całej Europie, stało się jednak charakterystyczne dla wiktoriańskiej Anglii, od której zaczerpnięto swoją nazwę. Tak powstające współcześnie inwestycje bezpośrednio nawiązują do ukształtowanych wówczas wzorców.

Dom jednorodzinny w stylu angielskim jest przytulny, klasyczny i pełen swobody, taki właśnie jest dom w stylu angielskiej wiejskiej posiadłości.

DOM

Z DESOWANIEM

FIŃSKI

Dom jednorodzinny w stylu fińskim z drewnianymi elewacja zaprojektowany pod Tarnowem dla młodej pary. Dom fiński to typ prostego drewnianego domu z dwuspadowym dachem. Współcześnie projektowane domy w stylu fińskim są inspirowane domami, które trafły z Finlandii do Polski w połowie ubiegłego wieku ich styl przejawia się w prostej bryle i skandynawskiej estetyce. Jednoczenie nowe projekty s w pełni dostosowane do współczesnych wymagań inwestorów. To ten fakt sprawia, że takie domy są atrakcyjna alternatywą dla osób poszukujących praktycznych, funkcjonalnych rozwiązań o estetyce opartej na wysublimowanej prostocie.

DOM jednorodzinny  Z DESKOWANIEM PROJEKT Biuro Architektoniczne Kraków
Dom jednorodzinnych typu  Nowoczesna Stodoła Biuro Architektoniczne Kraków

DOM
NOWOCZESNA
STODOŁA

Grupa Architekt Warszawa zajmuje się projektami budynków jednorodzinnych. Projekty domów jednorodzinnych w Stylu  Nowoczesna Stodoła stawia funkcjonalność na  pierwszym miejscu. Bryła budynku, naturalne materiały oraz prosty rustykalny detal w nawiązaniu  do otaczającej przyrody.  Budynek ten służy dużej rodzinie z psem. Obiekt wpisany w kontekst o niecodziennych walorach widokowych. Realizacja w Brzesku Powiat Tarnowski.

Dom jednorodzinny w stylu duńskim cegły pozyskanej z recyklingu znajduje się na obrzeżach Krakowa. Budynek zaprojektowany został z myślą o czteroosobowej rodzinie. Inwestorzy jako docelową lokalizację dla swojego wymarzonego domu wybrali zieloną działkę na skraju miasta. Elewacja z cegły, cegła w tle, ceglane detale – te elementy zawsze stanowią efektowne wykończenie fasady budynku, doodają mu wyjątkowy, lekko industrialny i podadczasowy charakter. Odpowiednio zastosowane ceglane kompozycje podnoszą walory estetyczne domu i zapewniają mu tradycyjny, ponadczasowy charakter – zadbane nie zestarzeją się nawet po wielu latach. Twoim marzeniem jest ceglany dom z charakterem - pomożemy Ci je zrealizować. Biuro Architektoniczne Kraków.

dom jednorodzinny z cegły Biuro Architektoniczne Kraków
Biuro Architektoniczne Kraków dom jednorodzinny projekt przebudowa

Nasz najnowszy projekt domu w stylu klasycznym.

Budynek jednorodzinny  zaprojektowaliśmy jako dom ponadczasowy i elegancki. Postawiliśmy na funkcjonalność której towarzyszy  prostota formy oraz wyrafinowany detal. Budynek zaplanowano  dla  czteroosobowej  rodziny. Dom zbudowano w dzielnicy willowej Krakowa. Inwestycję  wkrótce będzie realizowana. Architektura, użyte materiały oraz zagospodarowanie terenu działki nawiązują  do miejscowego  kontekstu. 

DOM
MODERNISTYCZNY

MINIMALIZM

Nasz zespół Biuro Architektoniczne Kraków od lat przygotowuje Projekty Domów Jednorodzinnych w Polsce. Budynek Jednorodzinny  w  Stylu  Modernistycznym.Styl modernistyczny  jest  ponadczasowy i elegancki. Stawia funkcjonalność na pierwszym miejscu, której towarzyszy  prostota formy oraz wyrafinowany detal.

Budynek zaplanowano  dla  czteroosobowej  rodziny. Dom zbudowano na  obrzeżu Puszczy Kampinoskiej. Inwestycję  zrealizowano w  Sadowej pod Warszawą. Architektura, użyte materiały oraz zagospodarowanie terenu działki nawiązują  do miejscowego  kontekstu.

Biuro Architektoniczne Kraków Dom Jednorodzinny Modernistyczny
Dom Jednorodzinny Biuro Architektoniczne Kraków

Nasz zespół Architekt Kraków od lat zajmuje się projektowaniem domów jednorodzinnych w Polsce. Budynek Jednorodzinny  w  stylu  modernistycznym. Styl modernistyczny  jest  ponadczasowy i elegancki.

Stawia funkcjonalność na pierwszym miejscu, której towarzyszy  prostota formy oraz wyrafinowany detal. Budynek zaplanowano  dla  czteroosobowej  rodziny. Dom zbudowano na  obrzeżu Puszczy Kampinoskiej. Inwestycję  zrealizowano w  Sadowej pod Warszawą Architektura, użyte materiały oraz zagospodarowanie terenu działki nawiązują  do miejscowego  kontekstu.

Rezydencja z krytym basenem w stylu amerykańskim to klasyczna bryła z wyraźnie podkreślonym wejściem, zwieńczona  dwuspadowym dachem  z  szarej blachy.

Dom o klasycystycznej elewacji wzbogaconej detalem lekko historyzującym detalem boniowania i gzymsów.. 

Domy w  stylu amerykańskim są eleganckie, wygodne, dlatego świetnie odnalazły się w polskiej rzeczywistości.

Projek domu Rezydencja Biuro Architektoniczne Kraków
Projekt Przebudowy Domu jednorodzinnego typu skandynawski Biuro Architektoniczne Kraków

DOM
NORDYCKI
PRZEBUDOWA

Nasz zespół Biuro Architektoniczne Kraków od lat zajmuje się projektami  domów mieszkalnych jednorodzinnych.

Budynek jednorodzinny  w  stylu  nordyckim stawia na  funkcjonalność oraz  prostotę  i surowość formy. 

Dom zaprojektowano jako przebudowę starego zdewastowanego budynku do generalnego remontu

Projekt wykonaliśmy dla nieruchomości w Krakowie.

Nieważne czy potrzebujesz przebudowy, rozbudowy, albo  budowy domu od zera - skontaktuj  się z nami.

DOM
SKANDYNAWSKI
BLIŹNIAK

Nasz zespół Biuro Architektoniczne Kraków od lat zajmuje się projektowaniem budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych w Warszawie i na terenie całej Polski

Dom tak zwany  "bliźniak"  w  stylu  skandynawskim. Styl skandynawski, funkcjonalność i oszczędność w formie,  prostota formy oraz bezpretensjonalny detal. Dom planowano dla dwóch zaprzyjaźnionych rodzin. Budynek zrealizowano w Kleszczowie p/d Krakowem Architektura, użyte materiały oraz zagospodarowanie terenu działki nawiązują  do miejscowego  kontekstu.

Biuro Architektoniczne Kraków Dom dwurodzinnych typu Bliźniak
Dom jednorodzinny Rustykalny Biuro Architektoniczne Kraków

DOM

W LESIE

RUSTYKALNY

Z przyjemnością prezentujemy nasz projekt - rustykalny dom jednorodzinny w lesie. Naszym celem było stworzenie ciepłej i przyjaznej przestrzeni, która harmonizuje z naturalnym otoczeniem. Dom cechuje się wyjątkowymi drewnianymi wykończeniami i paletą kolorów, która doskonale komponuje się z otaczającym krajobrazem, zapewniając spokojne i komfortowe schronienie dla osób szukających ucieczki w sercu lasu.

Projekty domów jednorodzinnych w stylu włoskim cechują się zwartą bryłą, przykrytą łagodnie nachylonym dachem. Do budowy domów wpisujących się we włoskie klimaty wykorzystuje się drewno, kamień i ceramikę. Zaadaptowane do polskich warunków domy włoskie są proste w swej architekturze i najczęściej mają dwie kondygnacje. W projektach domów w stylu włoskim klasyka doskonale przenika się z nowoczesnością. Domy włoskie najlepiej prezentują się w naturalnym środowisku. Zespół Architekt Krków zaprojektował dom włoski dla czteroosobowej rodziny z Krakowa.

Projekt domu jednorodzinnego w stylu wloskim Biuro Architektoniczne Kraków
projekt domu jednorodzinnego Biuro Architektoniczne Kraków

DOM

DREWNIANY

FIŃSKI

Jeśli szukasz architekta specjalizującego się w projektowaniu jednorodzinnych domów w stylu fińskim, nasza usługa architektoniczna jest idealnym wyborem. Nasz zespół doświadczonych architektów posiada głęboką wiedzę na temat unikalnych cech i charakterystycznych cech domów w stylu fińskim, a my jesteśmy zobowiązani do tworzenia pięknych i funkcjonalnych domów, które są dostosowane do Twoich konkretnych wymagań i preferencji. Od początkowej fazy projektowania do końcowej budowy, ściśle współpracujemy z Państwem, aby zapewnić, że Państwa wizja zostanie zrealizowana. 

bottom of page