top of page

PROJEKTY

BUDOWLANE

BIURO ARCHITEKTONICZNE

Projekty Domów Kraków

MIESZKALNE
BUDYNKI
PROJEKTY

Projektowanie domów jednorodzinnych i wielorodzinnych jest naszą pasją, wybieramy rozwiązania indywidualne uwzględniające różnorodne potrzeby naszych Inwestorów. Do projektowania budynków mieszkalnych podchodzimy wszechstronnie i kompleksowo - nasze projekty domów jednorodzinnych, spełniają oczekiwania naszych Klientów i pozwalają spełnić marzenia o idealnej  przestrzeni do  życia.

Nasze projekty określamy mianem wspólnego dzieła, gdyż łączy ono wizję, talent, wiedzę i doświadczenie całego zespołu będąc odpowiedzią na potrzeby i cele inwestorskie Na przestrzeni lat zaufały nam już dziesiątki Inwestorów, z którymi zostajemy  w  wieloletnim zawodowym  kontakcie. Skontaktuj się z nami i zamów projekt, jakiego potrzebujesz. Nasz zespół architektów i projektantów branżowych działa na terenie miasta i  okolic Warszawa i na terenie całej Polski.

Dom w stylu angielskim rustykalnym projekt architekta z Krakowa .jpg

DOM
ANGIELSKI

RUSTYKALNY

Dom English cottage house to sformułowanie, które odnosi się do wiejskiego domu o romantycznym sielskiej estetyce. Przed rewolucją przemysłową takie budownictwo pojawiało się właściwie w całej Europie, stało się jednak charakterystyczne dla wiktoriańskiej Anglii, od której zaczerpnięto swoją nazwę. Tak powstające współcześnie inwestycje bezpośrednio nawiązują do ukształtowanych wówczas wzorców.

Dom w stylu angielskim jest przytulny, klasyczny i pełen swobody, taki właśnie jest dom w stylu angielskiej wiejskiej posiadłości.

DOM

Z DESOWANIEM

FIŃSKI

Dom w stylu fińskim z drewnianymi elewacja zaprojektowany pod Tarnowem dla młodej pary. Dom fiński to typ prostego drewnianego domu z dwuspadowym dachem. Współcześnie projektowane domy w stylu fińskim są inspirowane domami, które trafły z Finlandii do Polski w połowie ubiegłego wieku ich styl przejawia się w prostej bryle i skandynawskiej estetyce. Jednoczenie nowe projekty s w pełni dostosowane do współczesnych wymagań inwestorów. To ten fakt sprawia, że takie domy są atrakcyjna alternatywą dla osób poszukujących praktycznych, funkcjonalnych rozwiązań o estetyce opartej na wysublimowanej prostocie.

DOM Z DESKOWANIEM PROJEKT ARCHITEKTA Z KRAKOWA.jpg
Architekt Kraków dom projekt przebudowa.jpg

Nasz najnowszy projekt domu w stylu klasycznym.

Budynek Jednorodzinny  zaprojektowaliśmy jako dom ponadczasowy i elegancki. Postawiliśmy na funkcjonalność której towarzyszy  prostota formy oraz wyrafinowany detal. Budynek zaplanowano  dla  czteroosobowej  rodziny. Dom zbudowano w dzielnicy willowej Krakowa. Inwestycję  wkrótce będzie realizowana. Architektura, użyte materiały oraz zagospodarowanie terenu działki nawiązują  do miejscowego  kontekstu.

Dom w stylu duńskim cegły pozyskanej z recyklingu znajduje się na obrzeżach Krakowa. Budynek zaprojektowany został z myślą o czteroosobowej rodzinie. Inwestorzy jako docelową lokalizację dla swojego wymarzonego domu wybrali zieloną działkę na skraju miasta. Elewacja z cegły, cegła w tle, ceglane detale – te elementy zawsze stanowią efektowne wykończenie fasady budynku, doodają mu wyjątkowy, lekko industrialny i podadczasowy charakter. Odpowiednio zastosowane ceglane kompozycje podnoszą walory estetyczne domu i zapewniają mu tradycyjny, ponadczasowy charakter – zadbane nie zestarzeją się nawet po wielu latach. Twoim marzeniem jest ceglany dom z charakterem - pomożemy Ci je zrealizować.

dom z cegły.jpg
Architekt Kraków Dom Nowoczesna Stodoła.jpg

DOM
NOWOCZESNA
STODOŁA

Grupa Architekt Warszawa zajmuje się projektami budynków jednorodzinnych. Projekty domów w Stylu  Nowoczesna Stodoła stawia funkcjonalność na  pierwszym miejscu. Bryła budynku, naturalne materiały oraz prosty rustykalny detal w nawiązaniu  do otaczającej przyrody.  Budynek ten służy dużej rodzinie z psem. Obiekt wpisany w kontekst o niecodziennych walorach widokowych. Realizacja w Brzesku Powiat Tarnowski.

DOM
MODERNISTYCZNY

MINIMALIZM

Nasz zespół Architekt Kraków od lat przygotowuje Projekty Domów Jednorodzinnych w Polsce. Budynek Jednorodzinny  w  Stylu  Modernistycznym.Styl modernistyczny  jest  ponadczasowy i elegancki. Stawia funkcjonalność na pierwszym miejscu, której towarzyszy  prostota formy oraz wyrafinowany detal.

Budynek zaplanowano  dla  czteroosobowej  rodziny. Dom zbudowano na  obrzeżu Puszczy Kampinoskiej. Inwestycję  zrealizowano w  Sadowej pod Warszawą. Architektura, użyte materiały oraz zagospodarowanie terenu działki nawiązują  do miejscowego  kontekstu.

Architekt Kraków Dom Modernistyczny
Architekt Kraków. Dom Jednorodzinny

Nasz zespół Architekt Kraków od lat zajmuje się projektowaniem domów jednorodzinnych w Polsce.

Budynek Jednorodzinny  w  stylu  modernistycznym.

Styl modernistyczny  jest  ponadczasowy i elegancki.

Stawia funkcjonalność na pierwszym miejscu, której towarzyszy  prostota formy oraz wyrafinowany detal.

Budynek zaplanowano  dla  czteroosobowej  rodziny.

Dom zbudowano na  obrzeżu Puszczy Kampinoskiej.

Inwestycję  zrealizowano w  Sadowej pod Warszawą.

Architektura, użyte materiały oraz zagospodarowanie terenu działki nawiązują  do miejscowego  kontekstu.

Rezydencja z krytym basenem w stylu amerykańskim to klasyczna bryła z wyraźnie podkreślonym wejściem, zwieńczona  dwuspadowym dachem  z  szarej blachy.

Dom o klasycystycznej elewacji wzbogaconej detalem lekko historyzującym detalem boniowania i gzymsów.. 

Domy w  stylu amerykańskim są eleganckie, wygodne, dlatego świetnie odnalazły się w polskiej rzeczywistości.

Projek domu Rezydencja z Basenem.jpg
Projekt Przebudowy Domu tupu skandynawski_edited.jpg

DOM
NORDYCKI
PRZEBUDOWA

Nasz zespół Architekt Kraków od lat zajmuje się projektami  domów  mieszkalnych  jednorodzinnych.

Budynek jednorodzinny  w  stylu  nordyckim stawia na  funkcjonalność oraz  prostotę  i surowość formy. 

Dom zaprojektowano jako przebudowę starego zdewastowanego budynku do generalnego remontu

Projekt wykonaliśmy dla nieruchomości w Krakowie.

Nieważne czy potrzebujesz przebudowy, rozbudowy, albo  budowy domu od zera - skontaktuj  się z nami.

DOM
SKANDYNAWSKI
BLIŹNIAK

Nasz zespół Architekt Kraków od lat zajmuje się projektowaniem budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych w Warszawie i na terenie całej Polski

Dom tak zwany  "bliźniak"  w  stylu  skandynawskim. Styl skandynawski, funkcjonalność i oszczędność w formie,  prostota formy oraz bezpretensjonalny detal. Dom planowano dla dwóch zaprzyjaźnionych rodzin. Budynek zrealizowano w Kleszczowie p/d Krakowem Architektura, użyte materiały oraz zagospodarowanie terenu działki nawiązują  do miejscowego  kontekstu.

Architekt Kraków Dom Bliźniak.jpg
Dom Rustykalny w Lesie

DOM

W LESIE

RUSTYKALNY

Architekt Kraków nie uznaje projektów w stylu „to samo dla wszystkich”. Każda z oferowanych usług jest doskonale przemyślana, aby służyć konkretnym potrzebom każdego klienta. Zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się więcej.

Projekty domów w stylu włoskim cechują się zwartą bryłą, przykrytą łagodnie nachylonym dachem. Do budowy domów wpisujących się we włoskie klimaty wykorzystuje się drewno, kamień i ceramikę. Zaadaptowane do polskich warunków domy włoskie są proste w swej architekturze i najczęściej mają dwie kondygnacje. W projektach domów w stylu włoskim klasyka doskonale przenika się z nowoczesnością. Domy włoskie najlepiej prezentują się w naturalnym środowisku. Zespół Architekt Krków zaprojektował dom włoski dla czteroosobowej rodziny z Krakowa.

Projekt domu w stylu wloskim.jpg
s.jpg

DOM

DREWNIANY

FIŃSKI

Architekt Kraków projektujemy w sposób przemyślany z szacunkiem do otoczenia a zarazam z uwzględnieniem gustu Zleceniodawcy. Każdy projekt jest przemyślany, aby służyć konkretnym potrzebom każdego Zamawiającego. Zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się więcej.

bottom of page